TOPlist

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací je určen tvůrcům Windows aplikací pracujících v lokální počítačové síti nebo samostatně na více pracovních stanicích, ze kterých je možné přistupovat na centrální server. Tvůrci aplikací jej využijí hlavně u zakázkového softwaru, u kterého dochází k časté aktualizaci novými verzemi. Díky použití systému není nutné novou verzi aplikačního softwaru znovu instalovat na všechny pracovní stanice. Postačí provést na všech pracovních stanicích první instalaci a na centrálním serveru založit tzv. síťové uložiště, do nějž se vždy nahrává poslední verze vaší systémem spouštěné aplikace. Při každém spuštění aplikace uživatelem prostřednictvím tohoto systému, tento nejprve provede aktualizaci souborů spouštěné aplikace, pokud existuje nová verze, podle vámi zadaného nastavení a teprve potom vaši vlastní aplikaci spustí.

Pracovní plocha programu Konfigurace datového a konfiguračního souboru

Systém pro aktualizaci a spouštění aplikací je tvořen těmito součástmi:

Systém je vytvořen na platformě .NET Framework a je primárně určen také pro aplikace napsané na této platformě. Je možné jej použít i na vaše aplikace napsané na jiné platformě, které však nevyžadují registraci svých komponent (například ActiveX) v operačním systému Windows. Naopak systém umožňuje a podporuje instalování a registraci vašich assembly v GAC (global assembly cache).

Rozhraní Spouštěcího programu

V rámci Systému pro aktualizaci a spuštění aplikací si můžete, mimo jiné, pro vaši spouštěnou aplikaci nastavit:

Součástí dodávky systému je podrobná dokumentace, kontextová nápověda k programu Konfigurace datového a konfiguračního programu a ukázkové příklady použití systému včetně jejich popisu.

Volně k dispozici máte demo verzi tohoto softwaru, aby jste si jej mohli bezplatně vyzkoušet. Instalační sada demoverze obsahuje kompletní dokumentaci a nápovědu k ostré verzi a vlastní software se vzhledem a chováním ostré verze, který je však poněkud omezen na funkčnosti. Demo verzi si můžete stáhnout z jednoho z uvedených serverů www.slunecnice.cz, www.stahuj.cz, www.instaluj.cz nebo www.sosej.cz.

Technický popis

Vytvořeno:
2006

Vyžadovaný software:
 

Využívaný software:
 

Vývojové nástroje:
Visual Basic .NET, HTML HelpWorkshop, MS Word

Použité technologie:
.NET Framework 1.0., HTML, XML

Velikost knihovny:
124 kB a 44 kB

Velikost dokumentace:
1,42 MB

Obchodní informace

Cena:
1580 Kč

Velikost dodávky:
6,43 MB

Velikost dodávky po kompresi:
1,57 MB